Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Mutsy EasyRider lekki wózek spacerowy Powiększ do pełnego rozmiaru

Mutsy EasyRider lekki wózek spacerowy

Bardzo praktyczna spacerówka dla Ciebie i Twojej pociechy. Nieważne, czy wybierasz się na spacer, zakupy czy odwiedziny do dziadków - Mutsy Easyrider zabierze Cię, dokąd zechcesz. Bez najmniejszego wysiłku!

Więcej szczegółów

71

Cena: 599,00 zł


Mutsy Easyrider

Wóżek spacerowy

Bardzo lekki wózek spacerowy Easyrider firmy Mutsy - typu parasolka, idealny dla dzieci do 4 roku życia. Jest to świetny wybór dla rodziców, którzy zapewniają sobie jednocześnie komfort, jakość i bezpieczeństwo

Easyrider jest bardzo praktyczną spacerówka dla Ciebie i Twojej pociechy. Nieważne, czy wybierasz się na spacer, zakupy czy odwiedziny do dziadków - Mutsy Easyrider zabierze Cię, dokąd zechcesz. Bez najmniejszego wysiłku! Po złozeniu wózek jest ekstremalnie kompaktowy i znajmuje niewiele miejsca.

Egonomiczny

dla dziecka: Easyrider zapewnia właściwą postawę dziecka podczas wypraw w szeroki świat. Oparcie i podnóżek można regulować.

dla Ciebie: Easyrider to lekka, zwrotna spacerówka wyposażona w cztery koła obracające się o 360°. Możesz ją zawsze zabrać ze sobą, dzięki kompaktowej konstrukcji i wygodnemu systemowi składania.


Prezentacja wideo

Dane techniczne:

  • Wymiary rozłożonego wózka: długość 80 cm, szerokość 46 cm, wysokość 106 cm
  • Wymiary złożonego wózka: długość 104 cm, szerokość 30 cm, wysokość 30 cm
  • Waga wózka: 6,7 kg

Kolorystyka Mutsy Easyrider:

Mutsy Easyrider Violet

EasyRider Violet

 

 

 

 

 
 • Nazwa :Mutsy EasyRider lekki wózek spacerowy
 • Product Reference: 71
 • Cena: 599,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Bardzo praktyczna spacerówka dla Ciebie i Twojej pociechy. Nieważne, czy wybierasz się na spacer, zakupy czy odwiedziny do dziadków - Mutsy Easyrider zabierze Cię, dokąd zechcesz. Bez najmniejszego wysiłku!
Path: > > Mutsy EasyRider lekki wózek spacerowy

Kontakt


Sklep firmowy Mutsy
SHOWROOM
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Kontakt:
+48 788 788 333
[email protected]
[email protected]

NIP: 6482599262
REGON: 240440581