Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Mutsy EVO osłona przeciwdeszczowa Powiększ do pełnego rozmiaru

Mutsy EVO osłona przeciwdeszczowa

Folia przeciwdeszczowa do wózka Mutsy Evo jest idealnym rozwiązaniem na pochmurne/deszczowe dni. Dzięki małemu rozmiarowi można ją schować w schowku wózka lub w torbie na akcesoria. Zapewnia doskonałą ochronę przed deszczem, dzięki czemu dziecko nie jest w żaden sposób narażone na złapanie jakiejś choroby.

Więcej szczegółów

8214

Cena: 104,00 zł


Mutsy EVO 

Osłona przeciwdeszczowa


MutsyFirma Mutsy istnieje na rynku od 1937 roku. Ten holenderski koncern zajmuje się projektowaniem niezawodnych i wygodnych wózków dla dzieci. Dają one większą mobilność i ułatwiają codzienne zmagania rodziców.
Dzięki solidnie wykonanym stelażom i tapicerkom z najwyższej jakości materiałów, firma Mutsy od lat zajmuję czołowe pozycje na rynku.
W 2014 roku firma Mutsy otrzymała nagrodę Baby Innovation Award za innowacyjność i ergonomię wózka Mutsy Igo, który został przetestowany m.in. przez bardzo wymagające i specjalistycznie doświadczone jury, czyli matki.


Mutsy EVO osłona przeciwdeszczowa
Osłona przeciwdeszczowa jest idealnym zabezpieczeniem w dniach w których pogoda jest w tzw. kratkę, jej mały rozmiar pozwala ją schować do schowka lub do torby na akcesoria. W zależności od potrzeby, możemy zakupić bądź folię na gondolę, bądź folię na siedzisko spacerowe. Osłona przeciwdeszczowa została wykonana z materiałów nie przemakalnych dzięki czemu rodzic ma pewność, że jego dziecko jest bardzo dobrze chronione przed deszczem lub śniegiem. 
Mutsy EVO osłona folia przeciwdeszczowa
Osłonę można także używać podczas bardzo wietrznych dni aby zapewnić dziecku dodatkową ochronę. 

  • Nazwa :Mutsy EVO osłona przeciwdeszczowa
  • Cena: 104,00
  • Nasza ocena: 5/5 21
  • Opis: Folia przeciwdeszczowa do wózka Mutsy Evo jest idealnym rozwiązaniem na pochmurne/deszczowe dni. Dzięki małemu rozmiarowi można ją schować w schowku wózka lub w torbie na akcesoria. Zapewnia doskonałą ochronę przed deszczem, dzięki czemu dziecko nie jest w żaden sposób narażone na złapanie jakiejś choroby.
Path: > > > Mutsy EVO osłona przeciwdeszczowa

Kontakt


Sklep firmowy Mutsy
SHOWROOM
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Kontakt:
+48 788 788 333
[email protected]
[email protected]

NIP: 6482599262
REGON: 240440581